Firma Logosu

Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Venes Kablo Yurtdışına Açılıyor! (Basından) PDF Yazdır e-Posta
Duyuru ve Haberler

Kurulduğundan itibaren müşteri memnuniyetini önplanda tutan Venes Kablo, özellikle otomotiv sektöründe kablo tesisatleri üreten firmalar arasından öne çıkıyor.

Uzun yıllardır kablo ve otomotiv sektörünün içinde olan Venes Kablo, sektröü 20 yıldır tanımanın ve iyi bilmenin verdiği avantajlar ile bugün Çalı Sanayi bölgesinde 1200 metrekarelik modern fabrika binasında 30 çalışanı ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor...

Kaynak: BUGİAD (Bursa Girişimci İşadamları Derneği Dergisi)

Ayrıntılı Bilgi

Bu Sayfayı Paylaş:

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....